Tisková struna (Filament) PET-G 1,75mm

Kód: 111/PET
Značka: Plastifico
590 Kč –20 %
Tisková struna (Filament) PET-G 1,75mm
590 Kč –20 % 469 Kč 387,60 Kč bez DPH

Zvolte variantu

PET-G - Glycol-Modified PET je velice houževnatý materiál. Vyniká vlastností dobře odolávat neustálému dynamickému zatěžování (fatigue resistant). 

  • Nízká tepelná roztažnost
  • Vysoká pevnost a houževnatost dobře odolává stálým rázům
  • Chemicky odolný

certifikaty

Průměr filamentu:1.75mm ± 0.05mm

Teplota trysky:220 - 250°C

Teplota podložky:0 - 50°C

Rychlost tisku:40 - 60mm/s

 

 

Rada od babičky: Pokud máte filament rozbalený a plánujete ho delší dobu nepoužívat, uskladněte ho například do igelitového pytle a pokuste se odstranit co nejvíce vzduchu. Filamenty obecně jsou hygroskopické, to znamená že do sebe vstřebávají vzdušnou vlhkost a tím se tisk stane noční můrou. Pokud se vám toto stalo, můžete si přečíst článek jak usušit filament.

*pozn.: Pokud jste si nějakým omylem objednali špatné zboží, nebo jste nějakým nedopatřením obdrželi jiné zboží, než jste si objednali (což se stává maximálně jednou za 10 let) a chcete zboží vyměnit, prosíme vás, abyste filament nerozbalovali z vakuového pytle.

Detailní informace

Barva: transparentní, materiál: PETG, velikost balení: 1 kg
Na dotaz | 111/PET
590 Kč
469 Kč
387,60 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Značka Plastifico dováží velice kvalitní filament. Hlídáme, aby při výrobě nebyl nikdy použit recyklát. Každá struna je vyrobena ze 100% nového granulátu, což je zárukou konzistentnosti a čistoty finálního produktu. O tom vypovídá i nezávislá certifikace ROHS od SGS testing.

certifikaty