Adventurer3

Kód: 162
Značka: FlashForge
10 999 Kč 9 090,08 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

VYHŘÍVANÁ PODLOŽKA A UZAVŘENÁ STAVEBNÍ KOMORA

Adventurer3 je skvělá volba pro uživatele, kteří chtějí využívat širší paletu druhů tiskových materiálů. Vyhřívaná podložka rozšiřuje možnosti tisknout dalšími materiály, které podléhají teplotním smrštěním. Teplota tiskové podložky navíc pozitivně ovlivňuje kvalitu výtisků v uzavřené stavební komoře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FlashForge uvádí na trh 3D tiskárnu Adventurer3 s neobyčejně bohatou výbavou. Kompaktní provedení Adventurer3 zahrnuje prakticky vše, čím může být jednotrysková tiskárna vybavena.
Moderní a jednoduchý design s průhledným zakrytováním a vnitřním zásobníkem pro cívku s materiálem, vyžaduje minimální prostor o půdorysu 39x34 cm2.

Ovládání zajišťuje plnobarevný kapacitní dotekový displej, který zároveň zobrazuje okamžitý stav zařízení a průběh tiskové úlohy pomocí dobře srozumitelných grafických symbolů a obrázků.
Všechny úkony spojené s ovládáním provádí obsluha za pomoci jednoduchých průvodců, kteří znázorňují postup krok za krokem.

 

Uvedení do provozu

Adventurer3 můžete postavit na běžný stůl a hned zahájit 3D tisk. Nic nikde netrčí, pohybový mechanismus včetně všech vedení kabelů a struny je ukryt vně konstrukce. Tiskové soubory lze přenášet přímo z počítače pomocí Wi-Fi (velmi snadné připojení pomocí průvodce přímo na displeji) nebo Ethernet Lan kabelem. Můžete také využít USB flash disk. Přenesené tiskové soubory se ukládají na vnitřní disk Adventurer3 a vy jej můžete kdykoli opakovaně vyvolat přímo z displeje. Kapacita 8GB uchovává historii souborů a po té automaticky odmazává nejstarší soubory. Orientace v seznamu souborů je stejná jako v běžném průzkumníku souborů v počítači.
Vše, co potřebujete, je součástí základního balení a standardních vnitřních vlastností.

Tisková deska

Tisková sestava zahrnuje vyhřívanou tiskovou podložku a desku. Ta je vyjímatelná a je vyrobena z odolného flexibilního materiálu. Jejím ručním prohnutím můžete mnohem snadněji oddělit vytištěné modely. Povrch je uzpůsoben pro udržení výtisku, v mnoha případech bez nutnosti aplikace lepícího přípravku. Kalibrace tiskové desky probíhá zcela automaticky bez ručního zásahu.    

V každém ohledu snadný

Na pravé straně se nachází zásobník pro cívku filamentu. Založit můžete běžně dostupný filament (Ø 1,75 mm). Adventurer3 umožňuje tisknout ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími. Součástí extruderu (podávací mechanizmus struny) je čidlo přítomnosti materiálu. V případě jeho nedostatku během tisku, bude tisk pozastaven do doby, než obsluha materiál doplní. Výměna nebo doplnění filamentu probíhá za pomoci průvodců.
Pomocí vestavěné kamery můžete vzdáleně sledovat průběh tisku prostřednictvím internetu na jakémkoli zařízení s prakticky libovolným prohlížečem. 
Sestava tiskové hlavy s velmi výkonným ventilátorem zahrnuje trysku 4mm, která je snadno vyjímatelná. Stačí stisknout dvě černá aretační tlačítka na bocích hlavy a trysku pohodlně vysunout.

Příprava souborů pro tisk (slicer) a Cloud

Standardní dodávka zahrnuje software FlashPrint. Lokalizovali jsme jej do českého jazyka. Jeho vlastnosti umožní rychlé nastavení parametrů tiskové úlohy. Pro pokročilejší uživatele nabízí mnoho detailních nastavení profesionálního využití. Velmi přehledný ovládací panel můžete snadno přepnout mezi rychlým a pokročilým nastavením parametrů tisku. Otevřený systém Gcode umožňuje také využít profesionálních SW slicerů – např. Simplify3D. Adventurer3 lze propojit s internetovým nástrojem PolarCloud. Ten nabízí prostor pro ukládání 3D souborů, vzdálené ovládání Adventurer3, jeho nastavení a on-line zobrazení obrazu prostřednictvím vestavěné kamery. PolarCloud je je nástroj pro on-line komunikaci s vaší 3D tiskárnou Adventurer3.

Při tisku tichý, velmi tichý

Stejně jako 3D tiskárny Finder a InventorIIS je Adventurer3 při provozu velmi tichý. Můžete jej bez rušivého projevu umístit do své pracovny, pokoje, kanceláře nebo na školní lavici. Jeho provoz se pohybuje pod úrovní 45 dB (úroveň běžného denního „ticha“).

Adventurer3 - Ideální zařízení pro

  • Školní učebnu – neruší provozem a studenti nemohou negativně ovlivnit jeho provoz (plně kompaktní uzavření stavební komora)
  • Konstruktéra na každý stůl vývojového oddělení
  • Domácí a hobby prostředí

Adventurer3