Guider IIS

Kód: 171
Značka: FlashForge
48 279 Kč 39 900 Kč bez DPH
Na dotaz

VYHŘÍVANÁ DESKA VE VĚTŠÍ A UZAVŘENÉ STAVEBNÍ KOMOŘE

3D tiskárna Guider IIS je přímo z výroby vybavena vyhřívanou deskou, HEPA filtrem a on-line kamerou. Větší stavební komora je uzavřená a umožňuje vytvářet velké výtisky v široké paletě tiskových materiálů. Prostřednictvím internetu lze kamerou sledovat tiskový průběh třeba na vašem mobilním telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Guider IIS - Dostupná 3D tiskárna pro větší výtisky 

Druhá generace Guider IIS přináší mnohé konstrukční změny pro dosažení ještě lepší kvality výtisků v celé stavební komoře. Celkově byla přepracovaná tisková hlava a XY pohybové komponenty. Nově byl instalován výkonný ventilátor, který lépe chladí vytištěný materiál a přispívá tak k lepší povrchové kvalitě výtisku jakož i k celkovému provedení výtisku.
Doplnili jsme další prvky, které zjednodušují obsluhu, zvyšují produktivitu a celkově činí 3D tisk snadnějším a úspěšnějším. 
Guider IIS nyní dokáže vytisknout ve skvělé kvalitě a přesnosti 3D modely v celé kapacitě stavební komory při minimálním úsilí nezbytné obsluhy. Ta má k dispozici 5“ velký dotykový kapacitní plnobarevný displej. Stejně jako u všech 3D tiskáren FlashForge, displej zobrazuje aktuální stav tisku a parametry tiskárny za pomoci srozumitelných grafických symbolů a realistických obrázků.

Guider IIS je připraven pro větší a velké 3D výtisky.

Uvedení do provozu

Guider IIS můžete postavit na běžný stůl a hned zahájit 3D tisk. Nic nikde netrčí, pohybové ústrojí včetně všech vedení kabelů a struny je ukryto vně konstrukce. Tiskové soubory lze přenášet přímo z počítače pomocí Wi-Fi (velmi snadné připojení pomocí průvodce přímo na displeji) nebo Ethernet Lan kabelem. Můžete také využít USB flash disk nebo USB kabel. Přenesené tiskové soubory se ukládají na vnitřní disk Guider IIS pro příští opakovaný tisk volbou přímo z displeje. Kapacita 8GB uchovává historii souborů a po té automaticky odmazává nejstarší soubory.

Připraven pro produktivní 3D tisk

Na zadní straně se nachází držák cívky filamentu, která může být vysoko kapacitní s ohledem na velikost tiskové komory a tudíž odpovídající potřeby tiskového materiálu. Použít můžete běžně dostupný filament (Ø 1,75 mm). Guider IIS umožňuje tisknout ABS, ASA, PLA, Flex, PetG, Nylon a dalšími materiály. Součástí extruderu (podávací mechanizmus struny) je čidlo přítomnosti materiálu. V případě jeho nedostatku během tisku, bude tisk pozastaven do doby, než obsluha materiál doplní. Výměna nebo doplnění filamentu probíhá za pomoci průvodců.
Pomocí vestavěné kamery můžete vzdáleně sledovat průběh tisku prostřednictvím internetu na jakémkoli zařízení s prakticky libovolným prohlížečem. Sestava tiskové hlavy je odlehčená a kovové části jsou přesně CNC vyrobené.

Fortelná konstrukce

Tělo Guider IIS je vyrobeno z celokovového rámu. Tím je dosaženo nezbytné torzní pevnosti, která eliminuje otřesovým efektům mezních dojezdů pohybového ústrojí. V rozměru tiskového rozsahu Guider IIS tak bylo dosaženo očekávané a neovlivněné tiskové přesnosti. Konstrukci těla tiskárny, pohybové tiskové komponenty včetně Z-osy tiskové podložky – to vše jsme vylepšili.

Příprava souborů pro tisk (slicer) a Cloud.

Standardní dodávka zahrnuje software FlashPrint. Lokalizovali jsme jej do českého jazyka. Jeho vlastnosti umožní rychlé nastavení parametrů tiskové úlohy. Pro profesionální uživatele nabízí mnoho detailních nastavení. Velmi přehledný ovládací panel můžete snadno přepnout mezi rychlým a pokročilým nastavením parametrů tisku. Otevřený systém Gcode umožňuje také využít profesionálních SW slicerů – např Simplify3D. Guider IIS lze propojit s internetovým nástrojem PolarCloud. Ten nabízí prostor pro ukládání 3D souborů, vzdálené ovládání Guider IIS, jeho nastavení a on-line zobrazení obrazu prostřednictvím vestavěné kamery. PolarCloud je je nástroj pro on-line komunikaci s vaší 3D tiskárnou Guider IIS.

Guider IIS - Ideální zařízení pro

  • Konstruktéra vývojového oddělení
  • Designéra pro větší modely
  • Školní učebnu – pro mimořádně velké výtisky